Hiiumaa rohelise märgi tooteid saab Tallinnas Hiiumaa saatkonnast

Tallinnas Telliskivi loomelinnaku poetänaval on terve oktoobri ja novembrikuu avatud Hiiumaa saatkond, kus muuhulgas on saadaval mitmed Hiiumaa rohelist märki kandvad tooted.

Näiteks on Hiiumaa saatkonnas esindatud Hiiu Jähu jahutooted, Lavendlitalu tooted, Hiiu Villa tooted, Hiiumaa Köök ja Pagar tooted ja palju muud.

Tänavu on Hiiumaa maitsed ja käsitöö esindatud Hiiumaa saatkonnas suuremalt kui kunagi varem – kohal on üle 20 Hiiumaa väiketootja ja valikus ligi 300 erinevat kaubaartiklit.

Kuna tänavune aasta puu on kadakas ja kuna Hiiumaal kadakat väga armastatakse, siis on kadakas ka Hiiumaa saatkonnas aukohal. Kadakat leiab väga paljudest toodetest, mis saatkonna riiulitele välja pandud on – dzinn, kadakaräimed, küünlad, kadakamarjad, kadaka vedelseep, kadakane mokamääre, kadaka-mündi marmelaad ja kadaka-mündi limonaad, erinevad maitsesoolad kadakaga, kadaka-porgandi leib jpm.

Hiiumaa saatkond Tallinnas (Telliskivi 60 a, I korrus), on avatud oktoobris ja novembris tööpäeviti kell 11–19, laupäeval ja pühapäeval kell 11–17.