Kingitused emale – 5 ideed Hiiumaalt

Milline oleks hea kingitus emale? Kindlasti olete seda endalt mitu korda küsinud. Aastas on mitmeid tähtpäevasid, kui emale on vaja leida midagi erilist. Olgu selleks sünnipäev, emadepäev või jõulud. Hiiumaa rohelise märgisega on liitunud kümned kohalikud ettevõtjad. Sellise märgisega tooted on keskkonnasõbralikud ning valmistatud enamasti kohalikust toorainest. See tähendab, et Teie kingitus emale saab olema ka keskkonnasäästlik. Lisaks on see võimalus toetada kohalikke tootjaid.

Anname Teile mõned ideed, et millised kingitused emale erinevatele tähtpäevadel võiksid sobida.

Mida kinkida emale sünnipäevaks?

Pähkli talu Hiiumaal toodab erinevaid kohalikke kehahooldustooteid, millest tuntumad on käsitööseebid. Kuid lisaks sellele on võimalik osta erinevaid keha- ja näoõlisid, vannisoolasid, viirukeid jms. Kui valik tundub keeruline, siis neil on kokkupandud ka erinevad kinkepakid. Teine võimalus on panna kingitus ise kokku erinevatest toodetest või näiteks tootesarjast. 

Neil on 4 tootesarja:

  • Kadakane Hiiumaa, kus kõikides toodetes on tunda midagi kadakast.
  • Hiiumaa Sauna Spa, kus kõik tooted mõeldud saunas käimiseks.
  • Päikselise astelpaju tooted on tehtud astelpajust, mille õli on peetud kõikide õlide kuningaks tänu tema ravitoimele.
  • Mere tootesari on inspireeritud merelähedusest.
Reis ümber Hiiumaa

Hea kingitus emadepäevaks

Mõnikord ei pea kingitus olema nö. ainult emale, vaid see võib olla ka natuke laiema mõttega. Selleks võiks olla Reis Ümber Hiiumaa lauamäng, mis annab perele hea võimaluse koos Hiiumaad avastada läbi omanäolise lauamängu.

Hiiu vill jõuludeks

Jõuludel on hea kinkida erinevaid kindaid, talvesokke, susse. Ehk kõike, mis annab külmadel talvepäevadel sooja. Tõenäoliselt olete Hiiumaal käies sattunud Hiiu Villa poodi, mille kõrval saab saab näha tootmisseadmeid millega villast lõnga tehakse. Paljud aga ei tea, et Hiiu Villa asju saab tellida ka läbi veebi. Meie enda lemmikuks on nende käpikud, mis on väga pehmed ning hoiavad talvel hästi sooja. Kui Teie ema armastab talvel toas villaste sokkidega käia, siis hea mõte on lambavillast sussid, millel on nahast tallad. Nii lõppeb probleem, kus villased sokid käiakse auklikuks. Loomulikult on võimalik osta ka erinevaid kampsuneid, veste, pusasid, salle jms.

2 head lisaideed

Hiiumaal toodetud Leigeri ravimuda võib pidada Eestis ökoloogiliselt kõige puhtamaks ja mineraalsemaks mereliseks ravimudaks. Seega kui otsite emale mingeid ilutooteid ja teate, et ta teeb tihti näomaske, siis see võib olla väga hea idee. Leigeri ravimudast on tehtud ka seepe jms.

Kui ema on suur küpsetaja, siis hea on Hiiu Jähu kinkimine. Tegemist on väga naturaalse jahuga, sest see ei sisalda ühtegi lisa- ega säilitusainet ning täisterajahude puhul jõuab kogu viljatera oma headuses pakki ilma, et sealt oleks midagi ära võetud. Lisaks on nende pakid ägeda värvilise disainiga.