Lauamäng reis ümber Hiiumaa

Kuidas saab disain purki? Täpselt samamoodi nagu hea kompottki, mille tegemise käigus tuleb eelkõige kasutada loovust, lasta mõttel lennata, valida parimad saadaolevad komponendid, vürtsitada neid eelnevatel töödel kogunenud kogemustega ja viimistleda parimate saadaolevate tehnikatega ja ongi disain purgis.

Disainipurk OÜ pakub kvaliteetseid kujundusteenuseid nagu logode ja visuaalse identiteedi loomine, CVI, trükiste ja pakendite kujundused ning erinevad animatsioonid.

Oma loomingus ammutan inspiratsiooni nii oma kodukoha loodusest, igapäevastest sündmustest ja nähtustest minu ümber kui ka tänapäevase digitaalmaailma disainitrendidest. Toodete ja pakendite loomisel on minu jaoks oluline kasutada võimalikult palju kohalikku või taaskasutatud materjale, mille kvaliteet lubab näiteks minu redisainitud lauamängu “Reis ümber Hiiumaa” mängida mitme põlvkonna jooksul.

Disainipurgile pole oluline, kas oled suur või väike, tahad lihtsat sünnipäevakutset või hoopis ettevõttele visuaalset identiteeti. Oluline on koos eesmärgid paika panna ning saavutada täpselt soovitud tulemus. Just selline kompott nagu sulle meeldib!

Disain purki ja ongi valmis!