Viimased huvitavad artiklid

Järgmine märgi taotlemise tähtaeg on 17. oktoober 2022

Hiiumaa roheline märk omistatakse Hiiumaal toodetud ja/või hiiumaisest toorainest toodetud kvaliteetsele tootele või Hiiumaal pakutavale teenusele.

Loen rohkem

Hiiumaa lugu jõudis rahvusvahelise kestliku turismi TOP100 nimekirja

Esileht Kui harilikult on keskkonnamärgis üksikul tootel, teenusel või ettevõttel, siis läinud aastast alates pakub EASi turismiarenduskeskus rahvusvahelise programmi Green …

Loen rohkem

Kingitused emale – 5 ideed Hiiumaalt

Milline oleks hea kingitus emale? Kindlasti olete seda endalt mitu korda küsinud. Aastas on mitmeid tähtpäevasid, kui emale on vaja leida midagi erilist.

Loen rohkem

Hea kingitus isale – ideid Hiiumaalt

Esileht Isale kingituse tegemine võib mõnikord olla päris suur väljakutse. Tavaliselt tekib kingituse vajadus just isadepäeval, sünnipäeval ja ka jõuludel. …

Loen rohkem

Hiiumaa rohelise märgi tooteid saab Tallinnas Hiiumaa saatkonnast

Tallinnas Telliskivi loomelinnaku poetänaval on terve oktoobri ja novembrikuu avatud Hiiumaa saatkond, kus muuhulgas on saadaval mitmed Hiiumaa rohelist märki kandvad tooted.

Loen rohkem

Hiiumaa pälvis rohelise sihtkoha (Green Destinations) hõbetaseme tunnustuse

Kui harilikult on keskkonnamärgis üksikul tootel, teenusel või ettevõttel, siis eelmisest aastast pakub EASi turismiarenduskeskus Green Destinationsi ametliku partnerina võimalust arendada rohelises võtmes turismisihtkohta tervikuna. 

Loen rohkem